Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Zamówienia hurtowe
Polski
(0)

produkty

Aktualności

Nagroda Polski Producent Żywności
26 wrzesień, 2016
Jest nam niemiernie miło Państwa poinformować o uzyskaniu zaszczytnego tytułu Laureata w jubileuszowym ogólnopolskim konkursie "Polski Producent Żywności 2016" zorganizowanym przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Poznaniu przy współudziale Międzynarodowych Targów Poznańskich i World Trade Center.
Czytaj więcej
Targi Smaki Regionów
20 wrzesień, 2016
Miło jest nam Państwa poinformować o zbliżających się targach Samki Regionów w dniach 24-27 września 2016 w Poznaniu, na których będzie można spróbować produktów ETERNO.
Czytaj więcej
Certyfikat Dobry Produkt - wybór internautów
16 wrzesień, 2016
Bardzo prosimy o oddanie głosu w konkursie Dobry Produkt - wybór internautów na nasz hit: Masło Bananowe - mus z banana, ananasa i mleka kokosowego, całkowicie bez cukru! Idealne do pieczywa i deserów, zwłaszcza dla dzieci oraz dbających o formę i zdrowie.
Czytaj więcej
Polski Producent Żywności
4 wrzesień, 2016
Dnia 4 września 2016 roku odebraliśmy z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego nagrodę Polski Producent Żywności za Salsę Paprykową.
Czytaj więcej
Dwa nowe produkty w ofercie ETERNO
16 sierpień, 2016
W ofercie ETERNO pojawiły się dwa nowe produkty! Jedyne w swoim rodzaju, takie, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Spróbujcie koniecznie!
Czytaj więcej
Jakość roku 2016
8 lipiec, 2016
W czerwcu otrzymaliśmy certyfikat EKO JAKOŚĆ ROKU 2016 za bezkonkurencyjną jakość naszych przetworów.
Czytaj więcej
Dzień Ojca 2016
23 czerwiec, 2016
Wszystkim Tatom wielkiej radości ze swoich pociech. Szczęśliwych i słodkich chwil z okazji Waszego święta.
Czytaj więcej
Konferencja Spacecraft
3 czerwiec, 2016
W dniach 2-3 czerwca br. odbyła się konferencja Spaceraft - wydarzenie, którego motywem przewodnim są innowacyjne projekty na gruncie polskim i nie tylko. Podczas konferencji odbył się konkurs, w którym nagrodami były produkty ETERNO.
Czytaj więcej
Dzień Dziecka 2016
1 czerwiec, 2016
Już po raz piąty Fundacja Wybieram Zdrowie oraz Eterno i Pat&Rub wspierają dzieci z oddziału onkologii szpitala na ul. Wawelskiej Wszystkim dzieciom, zarówno chorym, jak i zdrowym życzymy dużo zdrowia, radości i pięknych rodzinnych chwil wśród najbliższych. Wielu słodkich chwil!
Czytaj więcej