Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Zamówienia hurtowe
Polski
(0)

produkty

Aktualności

Nowy wizerunek ETERNO

6 marzec, 2020
Nowy wizerunek  ETERNO

Zmieniliśmy nie tylko nasze logo…

Przedstawiamy dziś Państwu całkowicie nowy wizerunek Eterno!

Nasze produkty i ich jakość zasługują na odpowiednią oprawę. Gorąco wierzymy, że produkty z naszym nowym wizerunkiem będzie łatwiej odnaleźć na sklepowej półce a dzięki nowoczesnemu wyglądowi, zgodnemu z najnowszymi trendami, staną się one bardziej atrakcyjne wizualnie i będą się lepiej prezentować. Mamy również nadzieję, że nasze wysiłki spowodują, iż marka stanie się jeszcze bardziej interesująca, ponadczasowa i atrakcyjna również dla przyszłych pokoleń.

Nowe etykiety zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, w duchu minimalizmu, jednak dzięki użyciu ręcznie malowanych elementów udało nam się ocieplić ich prostą formę.

Kolejnym bardzo istotnym elementem był wybór papieru, na którym zostaną one wydrukowane. Nie szukaliśmy papieru, który spełni jedynie nasze wymogi estetyczne. Bardzo ważny był dla nas fakt, w jaki sposób ten papier powstał.  Nasz wybór padł na papier z certyfikatem organizacji Forest Stewardship Council® (FSC®). 

Zmieniliśmy również czcionkę. Dzięki wprowadzeniu tej zmiany informacje na etykiecie stały się bardziej czytelne.

Postanowiliśmy także ujednolicić nasze opakowania po to, aby nasze produkty stały się bardziej spójne. Dzięki temu zabiegowi będą się pięknie prezentować na sklepowych półkach.

Jednak to wciąż my! Nadal jesteśmy Eterno. Nowoczesne, spójne i mamy nadzieję, łatwiej rozpoznawalne i jeszcze bardziej atrakcyjne.

 

Zespół EternoNajnowsze przepisy
Herbata z syropem pigwowym
27 styczeń, 2020
Czarna kawa
10 styczeń, 2020
Karnawałowy koktajl
3 styczeń, 2020
Najnowsze aktualności
17
marzec
Aktualny certyfikat EKO
Czytaj więcej
6
marzec
Nowy wizerunek ETERNO
Czytaj więcej
26
luty
Premiera logo ETERNO
Czytaj więcej