Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Zamówienia hurtowe
Polski
(0)

produkty

Aktualności

Premiera logo ETERNO

26 luty, 2020
Premiera logo ETERNO

Z największą przyjemnością chcielibyśmy przekazać Państwu bardzo ważną informację dotyczącą marki Eterno.

Przy okazji 15-lecia naszej firmy pragniemy zaprezentować Państwu nasze nowe logo.

Od dziś oficjalnie nasze stare logo, czyli jeździec na białym koniu na czerwonym tle, nie będzie już reprezentować naszej marki.

Zastąpiliśmy go nazwą Eterno stworzoną techniką kaligraficzną. Logotyp kaligraficzny stanowi integralną, unikatową całość wraz z ozdobnymi listkami.

W logotypie umieściliśmy naszą nazwę połączoną z symboliką znaczenia słowa „eterno” – „wieczny” oraz element symbolizujący naturę, którą tak bardzo cenimy sobie w Eterno. Nasze nowe logo jest monochromatyczne i nowoczesne. Podstawowy znak graficzny jest jednobarwny, w kolorze czarnym lub białym.

Postanowiliśmy nie rozstawać się z naszym sloganem „Smak rodzinnej pasji”, który idealnie określa to, czym się kierujemy a także nawiązuje do bogatej historii naszej firmy.

Prace nad nowym logo trwały wiele miesięcy. Niezwykle przywiązani do dotychczasowego wizerunku zwracaliśmy uwagę na wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły. Chcieliśmy, aby nowe logo było jednocześnie nowoczesne ale także nawiązywało do tradycji i rodzinności oraz natury. Bo są dla nas bardzo ważne!

Mamy nadzieję, że udało nam się połączyć te wszystkie cechy a nowe logo naszej firmy zostanie przez Państwa ciepło przyjęte.

Zespół Eterno

 Najnowsze przepisy
Herbata z syropem pigwowym
27 styczeń, 2020
Czarna kawa
10 styczeń, 2020
Karnawałowy koktajl
3 styczeń, 2020
Najnowsze aktualności
17
marzec
Aktualny certyfikat EKO
Czytaj więcej
6
marzec
Nowy wizerunek ETERNO
Czytaj więcej
26
luty
Premiera logo ETERNO
Czytaj więcej