Wyszukaj na stronie:

Dla firm

ETERNO - Smak rodzinnej pasji

Z miłości do dobrej kuchni, łączenia i wydobywania smaków stworzyliśmy markę ETERNO, manufakturę przetworów owocowych, w której obecnie pracują już 3 pokolenia.
Wszystkie przysmaki są w 100% naturalne, bez konserwantów. Wytwarzamy je tradycyjnymi metodami według rodzinnych receptur.
Naszym priorytetem jest jakość, a klienci cenią je za oryginalność i smak. Na nikim się nie wzorujemy, wszystkie frykasy to nasze autorskie pomysły.
Zaczęliśmy od jednego produktu: Cytrynek z Rumem, który do dzisiaj jest naszym sztandarowym przetworem, a dzięki naszej pasji obecnie możemy pochwalić się gamą ponad 80 przetworów.  Każdy z nich powstaje z dużym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół i najwyższą jakość.  

Wiele odmian owoców i warzyw odbieramy od zaprzyjaźnionych, lokalnych rolników i sadowników, wytwarzamy z nich przysmaki wspierające dziedzictwo kulinarne Mazowsza, powracając do rodzinnych, domowych, sprawdzonych receptur.

I co najważniejsze: wszystkie przetwory produkujemy sami, własnoręcznie, od podstaw do gotowego produktu we własnym zakładzie produkcyjnym.

Odkryj radość łączenia przetworów ETERNO, twórz smaczne i naturalne dania, zostań z nami koneserem smaku.Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Ponieważ wytwarzamy naturalne przetwory owocowe bez konserwantów oraz innych nienaturalnych dodatków. Zasilamy szeregi firm skupionych w Polskiej i Mazowieckiej Izbie Produktu Regionalnego i Lokalnego. Mazowieckie Powidła Śliwkowe zostały wpisane na Listę Produktów Regionalnych i Lokalnych prowadzoną przez Urząd Marszałka województwa mazowieckiego. Promujemy polską, naturalną żywność wytwarzaną w tradycyjny sposób. Jesteśmy rodzinną firmą, a nasze produkty powstają wg tradycyjnych przepisów będących w naszej rodzinie od pokoleń. W naszych przetworach znajdują się tylko naturalne i zdrowe składniki, a produkcja odbywa się ręcznie, jak to zwykli robić nasi przodkowie. Dbamy o środowisko przez zastosowanie szklanych opakowań i odprowadzamy odpowiednie opłaty środowiskowe. Wszystkie produkty pakowane są w szklane słoiki i butelki, a etykiety wykonane są z papieru wytwarzanego z 5% odpadów jabłkowych z produkcji soku jabłkowego i 95% masy celulozowej. Posiada również certyfikat FSC®.
Dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego jest najwyższym priorytetem firmy ETERNO. W celu zapewnienia najwyższych standardów produkcji przestrzegamy zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej, a także wdrożyliśmy zasady systemu HACCP.
Zapraszamy do współpracy hurtownie, dystrybutorów, herbaciarnie, kawiarnie, restauracje, bary, delikatesy, hotele, pensjonaty, sale weselne, sklepy, dyskonty spożywcze, firmy cateringowe, sklepy ekologiczne, kolonialne i ze zdrową żywnością. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, a w okolicy Warszawy dowozimy własnym transportem. Dla agencji reklamowych, firm zajmujących się prezentami - stworzyliśmy specjalną ofertę produktów skomponowanych w zestawy prezentowe. Są to idealne upominki dla kontrahentów biznesowych i pracowników. Jesteśmy otwarci również na Państwa propozycje, możemy bowiem dowolnie komponować i personalizować prezenty według uznania, umieszczać logo firmy, dobierać kolorystycznie dekoracje. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki handlowe oraz ofertę cenową eterno@eterno.pl Zapraszamy do współpracy również kontrahentów zagranicznych. Po ustaleniu szczegółów zamówienia dokonujemy również wysyłek poza granice kraju. Contact us eterno@eterno.pl

Złóż zamówienie hurtowe

Nagrody i certyfikaty

Katalog produktów

Katalog prezentów

Katalog - prezenty okolicznościowe

Wsparcie sprzedaży - Zdrowy regał

Znajdź nas:

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się już dziś!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies