Wyszukaj na stronie:

Dla firm

ETERNO - Smak rodzinnej pasji

Z miłości do dobrej kuchni, łączenia i wydobywania smaków stworzyliśmy markę ETERNO, manufakturę przetworów owocowych, w której obecnie pracują już 3 pokolenia.
Wszystkie przysmaki są w 100% naturalne, bez konserwantów. Wytwarzamy je tradycyjnymi metodami według rodzinnych receptur.
Naszym priorytetem jest jakość, a klienci cenią je za oryginalność i smak. Na nikim się nie wzorujemy, wszystkie frykasy to nasze autorskie pomysły.
Zaczęliśmy od jednego produktu: Cytrynek z Rumem, który do dzisiaj jest naszym sztandarowym przetworem, a dzięki naszej pasji obecnie możemy pochwalić się gamą ponad 80 przetworów.  Każdy z nich powstaje z dużym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół i najwyższą jakość.  

Wiele odmian owoców i warzyw odbieramy od zaprzyjaźnionych, lokalnych rolników i sadowników, wytwarzamy z nich przysmaki wspierające dziedzictwo kulinarne Mazowsza, powracając do rodzinnych, domowych, sprawdzonych receptur.

I co najważniejsze: wszystkie przetwory produkujemy sami, własnoręcznie, od podstaw do gotowego produktu we własnym zakładzie produkcyjnym.

Odkryj radość łączenia przetworów ETERNO, twórz smaczne i naturalne dania, zostań z nami koneserem smaku.Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Ponieważ wytwarzamy naturalne przetwory owocowe bez konserwantów oraz innych nienaturalnych dodatków, wspieramy fundację Wybieram Zdrowie współdzielącą i promującą nasze wartości - zdrowy styl życia oraz prawidłową dietę. Głównym celem Fundacji Wybieram Zdrowie jest ograniczenie zachorowań na choroby cywilizacyjne poprzez propagowanie zdrowego stylu życia, w tym głównie diety oraz aktywności fizycznej. W Polsce najczęstszą przyczyną zgonów są choroby serca (46%) oraz choroby nowotworowe (24%). Choroby te są ściśle związane z prowadzeniem niewłaściwego stylu życia i w większości przypadków z powodzeniem można by im zapobiec. Ich udział w najbliższych latach będzie się zwiększał wraz ze starzeniem się społeczeństwa. Nie mniej jednak możemy temu przeciwdziałać.
Dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego jest najwyższym priorytetem firmy ETERNO. W celu zapewnienia najwyższych standardów produkcji przestrzegamy zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej, a także wdrożyliśmy zasady systemu HACCP. Od marca 2016 roku dostosowaliśmy zakład do zasad produkcji ekologicznej, uzyskaliśmy certyfikat zgodności nr PL-EKO-06-005106/P/16/1 i wprowadziliśmy nową linię produktów EKO.
Zapraszamy do współpracy hurtownie, dystrybutorów, herbaciarnie, kawiarnie, restauracje, bary, delikatesy, sklepy, dyskonty spożywcze, firmy cateringowe, sklepy ekologiczne, kolonialne i ze zdrową żywnością.
Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski.
Zapraszamy do współpracy również kontrahentów zagranicznych. Po ustaleniu szczegółów zamówienia dokonujemy również wysyłek poza granice kraju.
Dla agencji reklamowych stworzyliśmy specjalną ofertę produktów skomponowanych w zestawy prezentowe. Są to idealne upominki dla kontrahentów biznesowych i pracowników. Jesteśmy otwarci również na Państwa propozycje i możemy dowolnie komponować prezenty według uznania, umieszczać logo firmy, dobierać kolorystycznie dekoracje.
Skontaktuj sie z nami jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki handlowe oraz ofertę cenową.

Złóż zamówienie hurtowe

Nagrody i certyfikaty

Zobacz i zamów katalog produktów

Wsparcie sprzedaży - Zdrowy regał

Katalog VEGE - wegańskie przetwory

Katalog prezentów sezon 2021/2022

Katalog - prezenty okolicznościowe

ZATOWAROWANIE - wakacje - lipiec/sierpień 2021

Znajdź nas:

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się już dziś!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies