Wyszukaj na stronie:

Certyfikat Dobry Produkt

05 Listopada 2015
Certyfikat Dobry Produkt

W dniu 4 listopada 2015 r. podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu firma ETERNO otrzymała Certyfikat Dobry Produkt, który przyznawany najlepszym, wyróżniającym się jakością i innowacyjnością produktom spożywczym.

Certyfikat Dobry Produkt to prestiżowe wyróżnienie, które jest przyznawane przez redakcję magazynu Rynek Spożywczego, serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, we współpracy z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji oraz ekspertami branży. 

Konfitura carska Figa z Makiem firmy Eterno s.c. otrzymała dodatkowo specjalne wyróżnienie certyfikat WYBÓR INTERNAUTÓW przyznany przez czytelników serwisu portalspozywczy.pl. Jest to wyjątkowa nagroda, świadcząca o uznaniu dla konfitury Figa z Makiem bezpośrednio przez konsumentów.

Ogromnie cieszymy się z nagród. Specjalne podziękowania przekazuję swojemu Tacie, który stworzył ten smak jak i wiele innych, które znajdują się w bogatej ofercie ETERNO.

Tacie dziękuję za przekazywanie tradycji rodzinnych, w tym jest siła ETERNO, oraz w zaangażowaniu całego zespołu, pasji oraz autorskim recepturom. Bo my się na nikim nie wzorujemy, nie powtarzamy smaków, które są już na rynku. Wyróżniamy się oryginalnością i jakością.

Certyfikat Dobry Produkt jest dla nas motywacją do ciężkiej, ale słodkiej pracy nad nowymi smakami konfitur i syropów oraz utrzymywaniem wysokich standardów bieżącego asortymentu.

Barbara Stelmach

Certyfikat Dobry Produkt
Certyfikat Dobry Produkt
Certyfikat Dobry Produkt
Certyfikat Dobry Produkt
Certyfikat Dobry Produkt
Certyfikat Dobry Produkt

Najnowsze przepisy

Kawa świąteczna i ekstra kruche ciasteczka
Kawa świąteczna i ekstra kruche ciasteczka
05 Listopada , 2015
Kawa świąteczna z bitą śmietaną
Kawa świąteczna z bitą śmietaną
05 Listopada , 2015
Jabłka w cieście z syropem z rokitnika i hibiskusa
Jabłka w cieście z syropem z rokitnika i hibiskusa
05 Listopada , 2015

Najnowsze aktualności

Audycja Smaki Mazowsza - o Eterno w Radio Warszawa
Czytaj więcej
Konkurs "Pożegnanie Lata"
Czytaj więcej
II Dzień Cytryn w Słoiku
Czytaj więcej

Znajdź nas:

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się już dziś!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies