Wyszukaj na stronie:

Targi Dni Alergii & Ecorganica

19 Października 2016
Targi Dni Alergii & Ecorganica

Międzynarodowe targi Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej & Ecorganica to jedyne i najważniejsze wydarzenie w Polsce, obejmujące kompleksowo wszystkie obszary tematu alergii i nietolerancji pokarmowej oraz zdrowemu i ekologicznemu stylowi życia.

DNI ALERGII wraz z towarzyszącym mu projektem ECORGANICA to targi skierowane do grupy osób zainteresowanych rozwiązania swojego problemu związanym z alergią, nietolerancją pokarmową lub stawiających zwyczajnie na zdrowie i spełniony styl życia. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do alergików i branży, ale także do innych osób, które świadomie podchodzą do swojego życia i zdrowia, pragną zapoznać się z nowościami na rynku, spotkać z ekspertami, lub czują potrzebę, by coś zmienić w sposobie odżywiania, myślenia, czy dbania o siebie.

Projekt ECORGANICA to targi zdrowych i ekologicznych produktów: produkty naturalne, ekologiczne, organiczne oraz vege, strefa wykładów EKO-NATURA poświęcona spotkaniom z ekspertami żywienia, lekarzami, specjalistami z zakresu profilaktyki zdrowia i coachami.

Serdecznie zapraszamy!Targi Dni Alergii & Ecorganica

Najnowsze przepisy

Makaron z sosem orzechowym
Makaron z sosem orzechowym
19 Października , 2016
Wafle przekładane kremem kokosowym
Wafle przekładane kremem kokosowym
19 Października , 2016
Placuszki bananowe
Placuszki bananowe
19 Października , 2016

Najnowsze aktualności

Audycja Smaki Mazowsza - o Eterno w Radio Warszawa
Czytaj więcej
Konkurs "Pożegnanie Lata"
Czytaj więcej
II Dzień Cytryn w Słoiku
Czytaj więcej

Znajdź nas:

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się już dziś!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies