Wyszukaj na stronie:

Premiera logo ETERNO

26 Lutego 2020
Premiera logo ETERNO

Z największą przyjemnością chcielibyśmy przekazać Państwu bardzo ważną informację dotyczącą marki Eterno.

Przy okazji 15-lecia naszej firmy pragniemy zaprezentować Państwu nasze nowe logo.

Od dziś oficjalnie nasze stare logo, czyli jeździec na białym koniu na czerwonym tle, nie będzie już reprezentować naszej marki.

Zastąpiliśmy go nazwą Eterno stworzoną techniką kaligraficzną. Logotyp kaligraficzny stanowi integralną, unikatową całość wraz z ozdobnymi listkami.

W logotypie umieściliśmy naszą nazwę połączoną z symboliką znaczenia słowa „eterno” – „wieczny” oraz element symbolizujący naturę, którą tak bardzo cenimy sobie w Eterno. Nasze nowe logo jest monochromatyczne i nowoczesne. Podstawowy znak graficzny jest jednobarwny, w kolorze czarnym lub białym.

Postanowiliśmy nie rozstawać się z naszym sloganem „Smak rodzinnej pasji”, który idealnie określa to, czym się kierujemy a także nawiązuje do bogatej historii naszej firmy.

Prace nad nowym logo trwały wiele miesięcy. Niezwykle przywiązani do dotychczasowego wizerunku zwracaliśmy uwagę na wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły. Chcieliśmy, aby nowe logo było jednocześnie nowoczesne ale także nawiązywało do tradycji i rodzinności oraz natury. Bo są dla nas bardzo ważne!

Mamy nadzieję, że udało nam się połączyć te wszystkie cechy a nowe logo naszej firmy zostanie przez Państwa ciepło przyjęte.

Zespół Eterno

 Premiera logo ETERNO
Premiera logo ETERNO
Premiera logo ETERNO

Najnowsze przepisy

Placuszki twarogowe
Placuszki twarogowe
26 Lutego , 2020
Napar z herbaty i jabłek
Napar z herbaty i jabłek
26 Lutego , 2020
Wegańska panna cotta
Wegańska panna cotta
26 Lutego , 2020

Najnowsze aktualności

Audycja Smaki Mazowsza - o Eterno w Radio Warszawa
Czytaj więcej
Konkurs "Pożegnanie Lata"
Czytaj więcej
II Dzień Cytryn w Słoiku
Czytaj więcej

Znajdź nas:

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się już dziś!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies