Data: 26 lutego 2020
Kategoria: Aktualności
Premiera logo ETERNO
Data: 26 lutego 2020
Kategoria: AktualnościZ największą przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu nowe logo Eterno.

Z największą przyjemnością chcielibyśmy przekazać Państwu bardzo ważną informację dotyczącą marki Eterno.

Przy okazji 15-lecia naszej firmy pragniemy zaprezentować Państwu nasze nowe logo.

Od dziś oficjalnie nasze stare logo, czyli jeździec na białym koniu na czerwonym tle, nie będzie już reprezentować naszej marki.

Zastąpiliśmy go nazwą Eterno stworzoną techniką kaligraficzną. Logotyp kaligraficzny stanowi integralną, unikatową całość wraz z ozdobnymi listkami.

W logotypie umieściliśmy naszą nazwę połączoną z symboliką znaczenia słowa „eterno” – „wieczny” oraz element symbolizujący naturę, którą tak bardzo cenimy sobie w Eterno. Nasze nowe logo jest monochromatyczne i nowoczesne. Podstawowy znak graficzny jest jednobarwny, w kolorze czarnym lub białym.

Postanowiliśmy nie rozstawać się z naszym sloganem „Smak rodzinnej pasji”, który idealnie określa to, czym się kierujemy a także nawiązuje do bogatej historii naszej firmy.

Prace nad nowym logo trwały wiele miesięcy. Niezwykle przywiązani do dotychczasowego wizerunku zwracaliśmy uwagę na wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły. Chcieliśmy, aby nowe logo było jednocześnie nowoczesne ale także nawiązywało do tradycji i rodzinności oraz natury. Bo są dla nas bardzo ważne!

Mamy nadzieję, że udało nam się połączyć te wszystkie cechy a nowe logo naszej firmy zostanie przez Państwa ciepło przyjęte.

Zespół Eterno

 Loading...