Data: 12 stycznia 2023
Kategoria: Poradnik
Jakie prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka?
Data: 12 stycznia 2023
Kategoria: PoradnikPomyśl z czego Dziadkowie najbardziej by się ucieszyli? Podpowiadamy co naszykować dla Babci i Dziadka

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia a Dzień Dziadka 22 stycznia - jak przygotować się na Święto Dziadków?

Laurki

Dzień Dziadków jest mocno celebrowany w placówkach szkolnych a zwłaszcza w przedszkolu. Dzieci tygodniami przygotowują się do występów. Dziadkowie mogą podziwiać swoich wnuczków w przedstawieniach i zazwyczaj są obdarowywani laurkami. Niejednej Babci ze wzruszenia popłynie łza a i Dziadkowi udzielą się tkliwe emocje. To przecież jest najpiękniejsze jak małe pociechy, bezinteresownie, z głębi serca przygotowują się na to Święto, często pokonując swoje słabości, jakby chociaż wstyd czy strach przed występami. A w laurkach miło się odnajduje dziecięcą szczerą miłość do Dziadków.

Uczynki od serca

Prezent nie musi być drogi! Genialnym prezentem jest Twój czas, który poświęcisz Dziadkom. Młodzi są często zapędzeni, zajęci swoimi sprawami i mają mało czasu na spędzanie go z Seniorami. A szkoda, Dziadkowie czekają na Twoje odwiedziny. Możesz zaplanować wspólny spacer, wyjście do kawiarni – zaproś Dziadków na ciastko, a może pomoc w drobnych czynnościach domowych. Może przy okazji i Ty nauczysz się od Dziadków czegoś nowego? Dowiedz się czego Dziadkowie potrzebują, w czym możesz być pomocny i zaproponuj, że się tym zajmiesz. Radość Dziadków nieoceniona, gwarantujemy!

Przydatne gadżety

Dziadkowie zazwyczaj mają swoje przyzwyczajenia, hobby, zainteresowania i ciężko to zmienić. Możesz dowiedzieć się czego potrzebują i kupić prezent, który będzie pomocny w życiu codziennym lub zajmie miło czas przy ulubionych czynnościach. To mogą być specjalistyczne kosmetyki, nowoczesny ciśnieniomierz, odpowiednie wkładki do obuwia, wełna dla Babci do szydełkowania albo nowe młotki dla Dziadka do majsterkowania. Zapewne wiesz czego Dziadkowie potrzebują do szczęścia i spraw im to co ich uszczęśliwi!

Przysmaki jak z domowej spiżarni

Prezent może być smaczny! Dziadkowie na pewno ucieszą się z przysmaków, które umilą długie zimowe wieczory i ucieszą ich podniebienie. Miło będzie Dziadkom otworzyć paczuszkę wypełnioną naturalnymi przetworami, dobrej jakości czekoladą, smacznym miodem czy tradycyjnym owocowym syropem. I chociaż na pewno niejedna Babcia ma w zapasach swojej roboty słoiczki, to gwarantuję, że każdy nowy smak jest mile widziany. Dziadkowie często lubią się delektować dobrej jakości przysmakami, najważniejsze, żeby mieli pewność, że są one naturalne i dobre dla ich zdrowia i odporności.

Polecam zajrzeć w naszym e-sklepie w zakładce PREZENTY  z filtrami: "dla babci" i "dla dziadka" i szybko wybrać jeden zestawów specjalnie skomponowanych tak, żeby trafić w gusta Dziadków. A jeśli wolisz pojedyncze przetwory to zajrzyj do kategorii:

owoce w syropie wybierz smakową cytrynkę do herbatki, np. z dobroczynnym imbirem

konfitury wybierz ulubiony smak konfitury na kanapki do białego serka czy chałki

wytrawne przetwory tam znajdziesz dla Dziadka extra dodatek na kanapki czy obiadu, np. chutney gruszkowy albo ognistą salsę paprykową

syropy z dużym wyborem naturalnych syropów do herbatki, np. malinowy z miodem czy pigwowy albo oryginalny smak do kawki, np. syrop piernikowy

miody naturalne, polskie miody zawsze są mile widziane w Dziadkowej kuchni, i do herbaty, i do grzańców, i do deserów…

Dobierz przetwory do smaku, jaki najbardziej lubi Twoja Babcia i Twój Dziadek. Przypomnij sobie jaki był smak Twojego Dzieciństwa, na pewno Dziadkowie mieli z tym dużo wspólnego :)

miodowy upominek dla babcimiodowy upominek dla dziadków

WSZYSTKIEGO NAJSMACZNIEJSZEGO DLA DZIADKÓW!

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy duuużo zdrowia i miłości od swoich wnuków.
Niech młodzi Państwa rozpieszczają, dbają, dają radość i satysfakcję, bo rodzina jest najważniejsza. 

Zapisz

Loading...